KRUGEL EXIM


Prihlásenie

PRODUKTY




 Chat with me  


PRE PROJEKTANTOV


Konfigurátor rozvádzačov TRITON
 

Kompatibilita dodávaných dátových komponentov so zásuvkovými, žľabovými a podlahovými systémami

CAD knižnica KELine produktov

 

Dátové centrá

 

PRODUKTY

PRODUKTY / ŠTRUKTÚROVANÝ KABELÁŽNY SYSTÉM KELine


Zoznam
referenčných
inštalácií

KELine® je zhmotnením nového revolučného pohľadu na štruktúrované kabeláže do konkrétneho portfólia produktov. Ponúka dva nadčasové kabelážne systémy Cat.6A/ClassEA schopné prenášať všetky existujúce protokoly vrátane  10GBase-T, dva systémy Cat.6 a dva systémy Cat.5E určené pre prenosy do 1 Gbit/s vhodné pre inštalácie s horizontom využiteľnosti ďalších 3-5 rokov. Obsahuje aj kompletné portfólio prvkov optickej kabeláže a ďalšie komponenty potrebné na vybudovanie dátovej infraštruktúry.

KELine® je riešením zohľadňujúcim požiadavku trhu - najnižšie ceny, ale žiadne kompromisy v kvalite! Všetky komponenty boli vyvíjané, testované a sú vyrábané v spolupráci s renomovanými európskymi spoločnosťami a certifikované v medzinárodných nezávislých laboratóriach.

KELine® je zárukou kvality kompletného riešenia vrátane inštalačných prác prostredníctvom siete pravidelne preškolovaných inštalačných firiem s certifikátom “KELine® Authorized Installer“. Na štruktúrované kabeláže KELine® realizované vyškolenými certifikovanými firmami je po splnení stanovených požiadaviek možné poskytnúť 25-ročnú systémovú záruku.

Informácie o systéme KELine® nájdete aj na stránke: www.keline.sk

 

Pre projektovanie resp. spracovanie ponúk pre štruktúrované kabelážne systémy sme pripravili pomôcky:

- knižnicu produktov štruktúrovaného kabelážneho systému KELine pre CAD:




kódnázov
KEJ-C6A-S-10GKELine keystone Jack, Category 6A, RJ45/s
KE500S23/1EKELine kábel STP 4x2xAWG23, Category 6A, 550 MHz, LSOH, na 500m bubnoch
KE1200HS23KELine kábel S/FTP 4x2xAWG23, Category 7A, 1200MHz, LSOH, na 500m bubnoch
KE500S23OUTKELine kábel do vonkajšieho prostredia / priama pokládka do zeme, STP 4x2xAWG23, Category 6A, 550 MHz, 500 m na bubnoch
601140-UP + KEJ-C6A-S-10G(2)KELine zásuvka Modulo50, Category 6A, 2xRJ45/s, podpovrchová, osadená s KEJ-C6A-S-10G
601140-AP + KEJ-C6A-S-10G(2)KELine zásuvka Modulo50, Category 6A, 2xRJ45/s, povrchová, osadená s KEJ-C6A-S-10G
601120-UP + KEJ-C6A-S-10G(2)KELine zásuvka Modulo45, Category 6A, 2xRJ45/s, podpovrchová, osadená s KEJ-C6A-S-10G
601120-AP + KEJ-C6A-S-10G(2)KELine zásuvka Modulo45, Category 6A, 2xRJ45/s, povrchová, osadená s KEJ-C6A-S-10G
601120 + KEJ-C6A-S-10G(2)KELine zásuvka Modulo45, Category 6A, 2xRJ45/s, podlahová / do žľabu, osadená s KEJ-C6A-S-10G
KEL-C6A-P-200KELine patch kábel STP, Category 6A, LSOH - 20m
KEL-C6A-P-030KELine patch kábel STP, Category 6A, LSOH - 3m
KEP-C6A-S-10G-NPKELine patch panel, Category 6A, 24xRJ45/s, strieborný, osadený s KEJ-C6A-S-10G
KEL-C6A-P-005KELine patch kábel STP, Category 6A, LSOH - 0.5m
KEL-C6A-P-070KELine patch kábel STP, Category 6A, LSOH - 7m
KEL-C6A-P-100KELine patch kábel STP, Category 6A, LSOH - 10m
KEL-C6A-P-150KELine patch kábel STP, Category 6A, LSOH - 15m
HN-DIN-C6ASKELine držiak na DIN lištu, Category 6A, 1xRJ45/s, osadený s KEJ-C6A-S-10G
KEP-C6A-S-10GKELine patch panel, Category 6A, 24xRJ45/s, čierny, osadený s KEJ-C6A-S-10G
KEL-C6A-P-020KELine patch kábel STP, Category 6A, LSOH - 2m
KEL-C6A-P-050KELine patch kábel STP, Category 6A, LSOH - 5m
KEL-C6A-P-010KELine patch kábel STP, Category 6A, LSOH - 1m
KEL-C6A-P-015KELine patch kábel STP, Category 6A, LSOH - 1.5m
KEJ-C5E-S-TLKELine keystone Jack, Category 5E, RJ45/s
KEJ-C5E-U-TLKELine keystone Jack, Category 5E, RJ45/u
KEP-C5E-S-TLKELine patch panel, Category 5E, 24xRJ45/s, osadený
KEJ-C5E-U-BKKELine keystone Jack 1xRJ45/u, Cat.5E
KEP-C5E-U-TLKELine Giga patch panel, Category 5E, 24xRJ45/u, osadený
RAB-PP-X01-C4KELine patch panel 10” pre 8xRJ45, neosadený
KE-KB08-BKELine kompakt box pre 8xRJ45, čierny, neosadený
KE-6FBAdaptér do podlahových krabíc OBO Ackermann pre 6 ks KELine keystonov
KE-9FBAdaptér do podlahových krabíc OBO Ackermann pre 9 ks KELine keystonov
HN-DIN-C5EUKELine Giga držiak na DIN lištu, Category 5E, 1xRJ45/u, osadený
HN-DIN-C5ESKELine držiak na DIN lištu, Category 5E, 1xRJ45/s, osadený
799053-RLXKELine kábel Giga UTP (U/UTP) 4x2xAWG24, Category 5E, 300MHz, v 305m krabiciach
KE300S24KELine kábel FTP (F/UTP) 4x2xAWG24, Category 5E, 300MHz, na 500m bubnoch
KE300S24-RLXKELine kábel FTP (F/UTP) 4x2xAWG24, Category 5E, 300 MHz, v 305m krabiciach
KE300S24LSOHKELine kábel FTP (F/UTP) 4x2xAWG24, Category 5E, 300MHz, LSOH bezhalogénový, na 500m bubnoch
KE300S24LSOH-RLXKELine kábel FTP (F/UTP) 4x2xAWG24, Category 5E, 300MHz, LSOH bezhalogénový, v 305m krabiciach
501122KELine zásuvka KOMPAKT, Category 5E, 2xRJ45/s, podlahová / do žľabu
501122-UPKELine zásuvka KOMPAKT, Category 5E, 2xRJ45/s, podpovrchová
501122-APKELine zásuvka KOMPAKT, Category 5E, 2xRJ45/s, povrchová
606030KELine patch panel KOMPAKT, Category 5E, 24xRJ45/u
606029KELine patch panel KOMPAKT, Category 5E, 24xRJ45/s
KEN-C5E-U-005KELine Giga patch kábel UTP, Category 5E - 0.5m
KEN-C5E-U-010KELine Giga patch kábel UTP, Category 5E - 1m
KEN-C5E-U-015KELine Giga patch kábel UTP, Category 5E - 1.5m
KEN-C5E-U-020KELine Giga patch kábel UTP, Category 5E - 2m
KEN-C5E-U-030KELine Giga patch kábel UTP, Category 5E - 3m
KEN-C5E-U-050KELine Giga patch kábel UTP, Category 5E - 5m
KEN-C5E-U-070KELine Giga patch kábel UTP, Category 5E - 7m
KEN-C5E-U-100KELine Giga patch kábel UTP, Category 5E - 10m
KEN-C5E-U-150KELine Giga patch kábel UTP, Category 5E - 15m
KEN-C5E-U-xxxKELine Giga patch kábel UTP, Category 5E - (iná dĺžka)
KEN-C5E-T-005KELine patch kábel S-FTP, Category 5E - 0.5m
KEN-C5E-T-010KELine patch kábel S-FTP, Category 5E - 1m
KEN-C5E-T-015KELine patch kábel S-FTP, Category 5E - 1.5m
KEN-C5E-T-020KELine patch kábel S-FTP, Category 5E - 2m
KEN-C5E-T-030KELine patch kábel S-FTP, Category 5E - 3m
KEN-C5E-T-050KELine patch kábel S-FTP, Category 5E - 5m
KEN-C5E-T-070KELine patch kábel S-FTP, Category 5E - 7m
KEN-C5E-T-100KELine patch kábel S-FTP, Category 5E - 10m
KEN-C5E-T-150KELine patch kábel S-FTP, Category 5E - 15m
KEN-C5E-T-xxxKELine patch kábel S-FTP, Category 5E - (iná dĺžka)
KEL-C5E-F-005KELine patch kábel FTP, Category 5E, LSOH - 0,5m
KEL-C5E-F-010KELine patch kábel FTP, Category 5E, LSOH - 1m
KEL-C5E-F-015KELine patch kábel FTP, Category 5E, LSOH - 1,5m
KEL-C5E-F-020KELine patch kábel FTP, Category 5E, LSOH - 2m
KEL-C5E-F-030KELine patch kábel FTP, Category 5E, LSOH - 3m
KEL-C5E-F-050KELine patch kábel FTP, Category 5E, LSOH - 5m
KEL-C5E-F-070KELine patch kábel FTP, Category 5E, LSOH - 7m
KEL-C5E-F-100KELine patch kábel FTP, Category 5E, LSOH - 10m
KEL-C5E-F-150KELine patch kábel FTP, Category 5E, LSOH - 15m
KEL-C5E-F-xxxKELine patch kábel FTP, Category 5E, LSOH - (iná dĺžka)
KE400U23KELine kábel UTP (U/UTP) 4x2x0,54, Category 6, 400 MHz, 305 m v krabiciach
KE400U23LSOHKELine kábel UTP (U/UTP) 4x2x0,54, Category 6, LSOH, 400 MHz, 305 m v krabiciach
KEJ-C6-U-WHKELine Giga+ Keystone jack 1xRJ45/u, Cat.6
KEJ-C6-U-TLKELine keystone Jack, Category 6, RJ45/u
KEJ-C6-S-TLKELine keystone Jack, Category 6, RJ45/s
501273KELine Giga+ zásuvka KOMPAKT, 2xRJ45/s, Cat.6, podlahová/do žľabu
501273-UPKELine Giga+ zásuvka KOMPAKT, 2xRJ45/s, Cat.6, podpovrchová
501273-APKELine Giga+ zásuvka KOMPAKT, 2xRJ45/s, Cat.6, povrchová
606059KELine patch panel KOMPAKT, Category 6, 24xRJ45/u
KEP-C6-U-TLKELine patch panel, Category 6, 24xRJ45/u, čierny, osadený
KEP-C6-S-TLKELine patch panel, Category 6, 24xRJ45/s, osadený
HN-DIN-C6UKELine držiak na DIN lištu, Category 6, 1xRJ45/u, osadený
HN-DIN-C6SKELine držiak na DIN lištu, Category 6, 1xRJ45/s, osadený
KEN-C6-U-005KELine patch kábel UTP, Category 6 - 0.5m
KEN-C6-U-010KELine patch kábel UTP, Category 6 - 1m
KEN-C6-U-015KELine patch kábel UTP, Category 6 - 1.5m
KEN-C6-U-020KELine patch kábel UTP, Category 6 - 2m
KEN-C6-U-030KELine patch kábel UTP, Category 6 - 3m
KEN-C6-U-050KELine patch kábel UTP, Category 6 - 5m
KEN-C6-U-xxxKELine patch kábel UTP, Category 6 - (iná dĺžka)
KE300S24INDKELine kábel Giga FTP (F/UTP) 4x2xAWG24, Category 5E, 300 MHz, pre priemyselné prostredie, na 500m bubnoch
KE300S24OUTKELine kábel do vonkajšieho prostredia / priama pokládka do zeme, FTP (F/UTP) 4x2xAWG24, Category 5E, 300 MHz, 500 m na bubnoch
KE300U26-RLXKELine kábel Giga UTP (U/UTP) 4x2xAWG26, Category 5E, 125 MHz, lanko pre pohyblivé prívody, v 305m krabiciach
509020Patch panel 50xRJ45/u, Cat.3
TB004M54-vláknový univerzálny distribučný kábel TB, LSOH, OM2 50/125 µm
TB008M58-vláknový univerzálny distribučný kábel TB, LSOH, OM2 50/125 µm
TB024M524-vláknový univerzálny distribučný kábel TB, LSOH, OM2 50/125 µm
TB012M512-vláknový univerzálny distribučný kábel TB, LSOH, OM2 50/125 µm
TB004M64-vláknový univerzálny distribučný kábel TB, LSOH, OM1 62,5/125 µm
TB008M68-vláknový univerzálny distribučný kábel TB, LSOH, OM1 62,5/125 µm
TB012M612-vláknový univerzálny distribučný kábel TB, LSOH, OM1 62,5/125 µm
TB004M5-PANC4-vláknový univerzálny distribučný kábel TB s pancierom, OM2 50/125 µm, LSOH
TB008M5-PANC8-vláknový univerzálny distribučný kábel TB s pancierom, OM2 50/125 µm, LSOH
TB012M5-PANC12-vláknový univerzálny distribučný kábel TB s pancierom, OM2 50/125 µm, LSOH
TB004M6-PANC4-vláknový univerzálny distribučný kábel TB s pancierom, OM1 62,5/125 µm, LSOH
TB008M6-PANC8-vláknový univerzálny distribučný kábel TB s pancierom, OM1 62,5/125 µm, LSOH
TB012M6-PANC12-vláknový univerzálny distribučný kábel TB s pancierom, OM1 62,5/125 µm, LSOH
TB004SM-PANC4-vláknový univerzálny distribučný kábel TB s pancierom, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D), LSOH
TB008SM-PANC8-vláknový univerzálny distribučný kábel TB s pancierom, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D), LSOH
TB012SM-PANC12-vláknový univerzálny distribučný kábel TB s pancierom, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D), LSOH
PIG05-ST-020ST pigtail, OM2 50/125 µm, 2m
PIG06-ST-020ST pigtail OM1, 62.5/125 µm, 2m
PIG09-ST-020ST pigtail, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D), 2m
PIG05-SC-020SC pigtail, OM2 50/125 µm, 2m
PIG06-SC-020SC pigtail OM1, 62.5/125 µm, 2m
PIG09-SC-020SC pigtail, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D), 2m
PIG09-SCA-020SC/APC pigtail, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D), 2m
PIG09-E2APC-020E2000/APC pigtail, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D), 2m
PIG05-LC-020LC pigtail, OM2 50/125 µm, 2m
PIG06-LC-020LC pigtail OM1, 62.5/125 µm, 2m
PIG09-LC-020LC pigtail, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D), 2m
P05D-STST-020ST-ST Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm, 2m
P06D-STST-020ST-ST Duplex patch kábel, OM1 62.5/125 µm, 2m
P09D-STST-020ST-ST Duplex patch kábel, OS2 9/125µm, (ITU-T G.652.D), 2m
P05D-STSC-020ST-SC Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm, 2m
P06D-STSC-020ST-SC Duplex patch kábel, OM1 62.5/125 µm, 2m
P09D-STSC-020ST-SC Duplex patch kábel, OS2 9/125µm, (ITU-T G.652.D), 2m
P05D-SCSC-020SC-SC Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm, 2m
P06D-SCSC-020SC-SC Duplex patch kábel, OM1 62.5/125 µm, 2m
P09D-SCSC-020SC-SC Duplex patch kábel, OS2 9/125µm, (ITU-T G.652.D), 2m
P05D-LCLC-020LC-LC Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm, 2m
P06D-LCLC-020LC-LC Duplex patch kábel, OM1 62.5/125 µm, 2m
P09D-LCLC-020LC-LC Duplex patch kábel, OS2 9/125µm, (ITU-T G.652.D), 2m
P05D-LCST-020LC-ST Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm, 2m
P06D-LCST-020LC-ST Duplex patch kábel, OM1 62.5/125 µm, 2m
P09D-LCST-020LC-ST Duplex patch kábel, OS2 9/125µm, (ITU-T G.652.D), 2m
P05D-LCSC-020LC-SC Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm, 2m
P06D-LCSC-020LC-SC Duplex patch kábel, OM1 62.5/125 µm, 2m
P09D-LCSC-020LC-SC Duplex patch kábel, OS2 9/125µm, (ITU-T G.652.D), 2m
P05D-SCMT-020SC-MTRJ Duplex patch kábel, OM2 50/125 µm, 2m
P06D-SCMT-020SC-MTRJ Duplex patch kábel, OM1 62.5/125 µm, 2m
P09D-E2AE2A-020E2000/APC-E2000/APC Duplex patch kábel, OS2 9/125µm, (ITU-T G.652.D), 2m
P09D-E2ALC-020E2000/APC-LC Duplex patch kábel, OS2 9/125µm, (ITU-T G.652.D), 2m
P09D-E2ASC-020E2000/APC-SC Duplex patch kábel, OS2 9/125µm, (ITU-T G.652.D), 2m
RAB-FO-X05-SLPatch panel výsuvný pre 24 x ST-ST alebo FC-FC adaptérov, neosadený
RAB-FO-X37-SLPatch panel výsuvný pre 24 x SC-SC, LC-LC Duplex alebo E2000-E2000 adaptérov, neosadený
RAB-FO-X38-SLPatch panel výsuvný pre 24 x SC-SC Duplex alebo LC-LC Quad adaptérov, neosadený
RA-FO-04Distribučný box na stenu pre max. 4xST, FC adaptérov, 155x155x40mm, (neosadený)
RA-FO-04SCDistribučný box pre 4xSC, LC duplex, E2000 adaptérov, 155x155x40mm (neosadený)
RA-FO-08Distribučný box na stenu pre max. 8xST, FC adaptérov, 155x155x40mm, (neosadený)
RA-FO-08SCDistribučný box pre 8xSC, LC duplex, E2000 adaptérov, 155x155x40mm (neosadený)
RAC-FO-A07-X1Distribučný box na stenu IP54 univerzálny pre 24xST, FC, SC, LC duplex, E2000 a 16xSC duplex adaptérov, uzamykateľný, (neosadený)
KE-ST-MMST-ST adaptér, OM1, OM2
KE-ST-SMST-ST adaptér, OS2
KE-SC-MMSC-SC adaptér, OM1, OM2
KE-SC-SMSC-SC adaptér, OS2
KE-LC-MMLC-LC Duplex adaptér, OM1, OM2
KE-LC-SMLC-LC Duplex adaptér, OS2
KE-E2A-SME2000/APC - E2000/APC adaptér pre APC, OS2
PC-ES-2024Hrncová spojka
PC-7212Kazeta pre 24 zvarov - na rozšírenie kapacity hrncovej spojky
OPT-189Držiak pre 2/4 zvary do distribučného boxu, resp. patch panelu
OPT-145Držiak pre 12/24 zvarov do distribučného boxu, resp. patch panelu
RAB-FO-X04Kazeta pre 2x12 zvarov
F11002Ochrana zvaru, 60mm
F11002-40Ochrana zvaru, 40mm
RBA-04-AS4-CAY-A1Jednodielny závesný 19" rozvádzač RBA 4U hĺbka 395 mm
RBA-06-AS4-CAY-A1Jednodielny závesný 19" rozvádzač RBA 6U hĺbka 395 mm
RBA-09-AS4-CAY-A1Jednodielny závesný 19" rozvádzač RBA 9U hĺbka 395 mm
RBA-12-AS4-CAY-A1Jednodielny závesný 19" rozvádzač RBA 12U hĺbka 395 mm
RBA-15-AS4-CAY-A1Jednodielny závesný 19" rozvádzač RBA 15U hĺbka 395 mm
RBA-18-AS4-CAY-A1Jednodielny závesný 19" rozvádzač RBA 18U hĺbka 395 mm
RBA-04-AD5-CAY-A1Dvojdielny závesný 19" rozvádzač RBA AD 14U hĺbka 515 mm
RBA-06-AD5-CAY-A1Dvojdielny závesný 19" rozvádzač RBA AD 6U hĺbka 515 mm
RBA-09-AD5-CAY-A1Dvojdielny závesný 19" rozvádzač RBA AD 9U hĺbka 515 mm
RBA-12-AD5-CAY-A1Dvojdielny závesný 19" rozvádzač RBA AD 12U hĺbka 515 mm
RBA-15-AD5-CAY-A1Dvojdielny závesný 19" rozvádzač RBA AD 15U hĺbka 515 mm
RBA-18-AD5-CAY-A1Dvojdielny závesný 19" rozvádzač RBA AD 18U hĺbka 515 mm
RMA-15-A66-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 15U šírka 600 mm hĺbka 600 mm
RMA-18-A66-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 18U šírka 600 mm hĺbka 600 mm
RMA-22-A66-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 22U šírka 600 mm hĺbka 600 mm
RMA-27-A66-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 27U šírka 600 mm hĺbka 600 mm
RMA-32-A66-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 32U šírka 600 mm hĺbka 600 mm
RMA-37-A66-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 37U šírka 600 mm hĺbka 600 mm
RMA-42-A66-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 42U šírka 600 mm hĺbka 600 mm
RMA-45-A66-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 45U šírka 600 mm hĺbka 600 mm
RMA-15-A68-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 15U šírka 600 mm hĺbka 800 mm
RMA-18-A68-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 18U šírka 600 mm hĺbka 800 mm
RMA-22-A68-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 22U šírka 600 mm hĺbka 800 mm
RMA-27-A68-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 27U šírka 600 mm hĺbka 800 mm
RMA-32-A68-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 32U šírka 600 mm hĺbka 800 mm
RMA-37-A68-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 37U šírka 600 mm hĺbka 800 mm
RMA-42-A68-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 42U šírka 600 mm hĺbka 800 mm
RMA-45-A68-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 45U šírka 600 mm hĺbka 800 mm
RMA-15-A86-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 15U šírka 800 mm hĺbka 600 mm
RMA-18-A86-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 18U šírka 800 mm hĺbka 600 mm
RMA-22-A86-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 22U šírka 800 mm hĺbka 600 mm
RMA-27-A86-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 27U šírka 800 mm hĺbka 600 mm
RMA-32-A86-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 32U šírka 800 mm hĺbka 600 mm
RMA-37-A86-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 37U šírka 800 mm hĺbka 600 mm
RMA-42-A86-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 42U šírka 800 mm hĺbka 600 mm
RMA-45-A86-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 45U šírka 800 mm hĺbka 600 mm
RMA-15-A88-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 15U šírka 800 mm hĺbka 800 mm
RMA-18-A88-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 18U šírka 800 mm hĺbka 800 mm
RMA-22-A88-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 22U šírka 800 mm hĺbka 800 mm
RMA-27-A88-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 27U šírka 800 mm hĺbka 800 mm
RMA-32-A88-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 32U šírka 800 mm hĺbka 800 mm
RMA-37-A88-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 37U šírka 800 mm hĺbka 800 mm
RMA-42-A88-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 42U šírka 800 mm hĺbka 800 mm
RMA-45-A88-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 45U šírka 800 mm hĺbka 800 mm
RSX-27-XS6-CXX-A3Jednodielny otvorený 19” stojan RSX 27U
RSX-32-XS6-CXX-A3Jednodielny otvorený 19” stojan RSX 32U
RSX-37-XS6-CXX-A3Jednodielny otvorený 19” stojan RSX 37U
RSX-42-XS6-CXX-A3Jednodielny otvorený 19” stojan RSX 42U
RSX-45-XS6-CXX-A3Jednodielny otvorený 19” stojan RSX 45U
RSX-27-XD8-CXX-A3Dvojdielny otvorený 19” stojan RSX 27U
RSX-32-XD8-CXX-A3Dvojdielny otvorený 19” stojan RSX 32U
RSX-37-XD8-CXX-A3Dvojdielny otvorený 19” stojan RSX 37U
RSX-42-XD8-CXX-A3Dvojdielny otvorený 19” stojan RSX 42U
RSX-45-XD8-CXX-A3Dvojdielny otvorený 19” stojan RSX 45U
RMA-27-A81-BAY-A1-OZAServerový rozvádzač s presklenými dverami, 27U, 1300x800x1000mm (v x š x h)
RMA-42-A61-BAY-A1-OZAServerový rozvádzač s presklenými dverami, 42U, 1970x600x1000mm (v x š x h)
RMA-42-A69-BAY-A1-OZAServerový rozvádzač s presklenými dverami, 42U, 1970x600x900mm (v x š x h)
RMA-42-L69-BAY-A1-OZAServerový rozvádzač s perforovanými dverami, 42U, 1970x600x900mm (v x š x h)
RZA-42-A81-BAY-A1-OZAServerový rozvádzač s presklenými dverami, 42U, rozoberateľný, 1970x800x1000mm (v x š x h)
RZA-42-L81-BAY-A1-OZAServerový rozvádzač s perforovanými dverami, 42U, rozoberateľný, 1970x800x1000mm (v x š x h)
RMA-45-A81-BAY-A1-OZAServerový rozvádzač s presklenými dverami, 45U, 2105x800x1000mm (v x š x h)
RAB-PO-X69-X1Podstavec 600x900
RAB-PO-X81-X1Podstavec 800x1000
ACARS8FAR319” rozvodný panel 8x230V, prepäťová ochrana, filter, 1.5U, 3m
ACAR-50419” rozvodný panel 5x230V, prepäťová ochrana, filter, 1.5U, 3m
3602010119” rozvodný panel 10xIEC320, 10A, 230V, 1U, 2.5m
RAC-CH-X03-X3Ventilačná jednotka strešná resp. podlahová, 30W, (2x ventilátor), s termostatom
RAC-CH-X04-X3Ventilačná jednotka strešná resp. podlahová, 60W, (4x ventilátor) s termostatom
RAC-CH-X05-X3Ventilačná jednotka strešná resp. podlahová, 90W, (6x ventilátor) s termostatom
RAC-PO-XF2-X1Filter do podstavca šírky 800
RAX-MS-X81-X1Sada koliesok (2ks s brzdou + 2ks, pre rozvádzače s hmotnosťou do 800kg)
RAB-OJ-X01-A1Osvetľovacia jednotka 19”, trojbodová
RBA-04-AS3-CAY-C1Závesný rozvádzač 10” RBA, 4U, 248x310x260mm (v x š x h)
RBA-06-AS3-CAY-C1Závesný rozvádzač 10” RBA, 6U, 337x310x260mm (v x š x h)
RBA-09-AS3-CAY-C1Závesný rozvádzač 10” RBA, 9U, 470x310x260mm (v x š x h)
RAB-ZP-X01-C110” záslepka, 1U
RMA-15-A81-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 15U šírka 800 mm hĺbka 1000 mm
RMA-18-A81-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 18U šírka 800 mm hĺbka 1000 mm
RMA-22-A81-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 22U šírka 800 mm hĺbka 1000 mm
RMA-27-A81-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 27U šírka 800 mm hĺbka 1000 mm
RMA-32-A81-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 32U šírka 800 mm hĺbka 1000 mm
RMA-37-A81-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 37U šírka 800 mm hĺbka 1000 mm
RMA-42-A81-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 42U šírka 800 mm hĺbka 1000 mm
RMA-45-A81-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 45U šírka 800 mm hĺbka 1000 mm
RMA-15-A89-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 15U šírka 800 mm hĺbka 900 mm
RMA-18-A89-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 18U šírka 800 mm hĺbka 900 mm
RMA-22-A89-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 22U šírka 800 mm hĺbka 900 mm
RMA-27-A89-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 27U šírka 800 mm hĺbka 900 mm
RMA-32-A89-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 32U šírka 800 mm hĺbka 900 mm
RMA-37-A89-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 37U šírka 800 mm hĺbka 900 mm
RMA-42-A89-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 42U šírka 800 mm hĺbka 900 mm
RMA-45-A89-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 45U šírka 800 mm hĺbka 900 mm
RMA-15-A61-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 15U šírka 600 mm hĺbka 1000 mm
RMA-18-A61-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 18U šírka 600 mm hĺbka 1000 mm
RMA-22-A61-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 22U šírka 600 mm hĺbka 1000 mm
RMA-27-A61-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 27U šírka 600 mm hĺbka 1000 mm
RMA-32-A61-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 32U šírka 600 mm hĺbka 1000 mm
RMA-37-A61-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 37U šírka 600 mm hĺbka 1000 mm
RMA-42-A61-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 42U šírka 600 mm hĺbka 1000 mm
RMA-45-A61-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 45U šírka 600 mm hĺbka 1000 mm
RMA-15-A69-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 15U šírka 600 mm hĺbka 900 mm
RMA-18-A69-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 18U šírka 600 mm hĺbka 900 mm
RMA-22-A69-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 22U šírka 600 mm hĺbka 900 mm
RMA-27-A69-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 27U šírka 600 mm hĺbka 900 mm
RMA-32-A69-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 32U šírka 600 mm hĺbka 900 mm
RMA-37-A69-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 37U šírka 600 mm hĺbka 900 mm
RMA-42-A69-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 42U, šírka 600 mm hĺbka 900 mm
RMA-45-A69-CAY-A1Stojanový 19" rozvádzač kompaktný RMA 45U šírka 600 mm hĺbka 900 mm

Tel.: +421 244 884 423, E-mail: info@krugel.sk